Z velikim veseljem obveščamo, da bosta tudi za to smučarsko sezono Občina Kranjska Gora in SKI Kranjska Gora zagotovila sredstva za nakup sezonskih otroških smučarskih vozovnic za učence naše šole. Sezonske smučarske vozovnice so namenjene vsem učencem, ne glede na socialni status, ki bodo v smučarski sezoni 2019/20 smučali na smučišču v Kranjski Gori. Starši izpolnite prijavnico, ki ste jo dobili po elektronski pošti, objavljena pa je tudi na naši spletni strani pod zavihkom LDN, publikacija. Prosim, da jo izpolnite vsi starši, tudi tisti, ki ste v pretekli sezoni že imeli brezplačno smučarsko vozovnico. Učenci naj v tajništvo prinesejo lanske smučarske vozovnice, tisti, ki pa jih lani niso imeli, pa prinesejo sliko, veljaven dokument in 5 € za kavcijo. Prijavnico z naštetimi prilogami, prosimo, da prinesete v tajništvo šole najkasneje do srede, 20. 11. 2019. Kasnejše prijave žal ne bomo upoštevali.

Priporočamo, da vsi starši oddate prijavo in s tem zagotovite svojim otrokom sezonsko otroško smučarsko vozovnico za sezono 2019/20.