Na naši šoli uspešno deluje podjetniški krožek, ki ga vodi gospa Hermina Biščević iz Razvojne agencije Zgornje Gorenjske. Učence iz 6. – 9. razreda vabi k vpisu. Program bo predstavila tudi učencem pri pouku ali na razrednih urah. V spodnjem tekstu predstavlja program.

V letošnjem šolskem letu je naš cilj učencem predstaviti zgodbe, ki govorijo o uspehih, vzponih, padcih in izkušnjah, ki so jih okoliški podjetniki, športniki, ustvarjalci doživeli. Na ta način se mladim posreduje veliko znanja, predvsem pa spodbud, da se pogumno podajo na šolsko, kasneje poklicno oz. podjetniško pot. Osnovni namen podjetniških krožkov je, da učenci pod vodstvom mentorja skozi igro spoznavajo podjetništvo, se naučijo kako iz svojega hobija ustvariti vir prihodkov in izpeljati svoj prvi posel. Na tak način se v praksi naučijo korakov, kako udejanjiti svojo idejo, zaradi česar so bolje pripravljeni na prihodnost.

Program si lahko ogledate tudi na promocijskem videu: Vabilo k vpisu v podjetniški krožek😊