Spoštovani starši

Letos mineva 50 let od takrat, ko je naša šola odprla vrata prvim učencem. Skozi vsa ta leta je v svoj spomin beležila zgodbe- smešne, vesele, igrive, včasih tudi žalostne.

Radi bi dobili čim več zgodb o:

1. Mojem najboljšem učitelju
  2. Smešne zgodbe o učiteljih
  3. Moji sošolci
  4. Zgodbe o stiski, sreči, strahu, veselju
  5. Zanimivosti pri pouku
  6. Hrana, ki ste si jo zapomnili
  7. Izleti- Ekskurzije
  8. Prireditve- Titova štafeta, Kurirčkova pošta
  9. Znane osebe, ki so bili učenci naše šole

Prosimo vas, da napišete zgodbo, ki je vam ostala v spominu, če ste hodili v našo šolo, obenem pa povabite prijatelje, znance, sorodnike za katere veste, da so bili naši učenci.

Radi bi zbrali čim več zgodb, ki bi jih v zbirki pripovedovala naša šola. Zgodbe lahko napišete v pisni obliki in jo po vaših otrocih pošljete razrednikom ali v elektronski obliki, ki jo prek e-asistenta ravno tako pošljete razrednikom. Lahko pošljete tudi fotografije, veseli pa bomo tudi spominov pred izgradnjo nove šole.

Zgodbe zbiramo do začetka novembra.

Že v naprej se vam zahvaljujemo za pomoč in vas vabimo k obujanju spominov na šolske dni.

Ravnatelj Milan Rogelj, učenci

in kolektiv OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora